Herečka Monika Hilmerová je šťastnou mamičkou dvoch detí a milovanou partnerkou tanečníka Jara Bekra. Nie každý bol schopný alebo mal šťastie založiť si rodinu, ktorá funguje tak, ako tá jej. Aj preto prijala pozvanie do projektu Ženy ženám, ktorý pomáha samoživiteľkám, ktoré sú v ťažkej situácii.

S partnerom a deťmi rada chodí do prírody.
Zdroj: instagram/Monika Hilmerová

 "Som veľmi vďačná ľuďom, ktorí myslia na tých, čo sú v núdzi a snažia sa im podať pomocnú ruku," napísala na instagrame herečka, ktorá sa spolu s ďalšími známymi tvárami stala ambasádorkou projektu.

Monika Hilmerová zastrešuje príbeh 39-ročnej mamy, ktorá vychováva sedemročnú dcéru Veroniku. Otec na dievča neprispieva ani nemá oň záujem. Žijú v jednej izbe trojizbového bytu, o ktorý sa delia s ďalšou rodinou. Na jedlo im po odpočítaní nutných výdavkov na bývanie, MHD a šesťeurový kredit do telefónu, ostane im na mesiac cca 40 eur na jedlo. Chcela by dopriať dcére pekné Vianoce a občas aj nové oblečenie.


Monika Hilmerová upozorňuje, že ak chcete pomôcť, môžete online dražiť jednu z limitovanej edície brošní od Jany Brisudovej. Celý výťažok aukcie pôjde konkrétnej žene a jej deťom.