Monika Hilmerová a Jaro Bekr tvoria stabilnú dvojicu v našom šoubiznise. A aj po rokoch si dávajú záležať na tom, aby ich vzťah dostával pravidelnú výživu. Korením vzťahu je okrem iných aj humor a väčšie či menšie prekvapenia, ktorá ľudia jeden pre druhého robia.

Herečka na sociálnej sieti prezradila, že nedávno vyslovila želanie, aby ju niekam Jaro zobral, keďže sa jej vyskytlo pracovné voľno v diári. "Tešila som sa ako na Vianoce a netušila, kam to bude. Jaro aj moja rodina nechápali ako to vydržím, s tým, že nechcem vedieť, kam pôjdeme ale ja skrátka milujem prekvapenia. A Jaro ich zasa rád chystá. Dokonalé," priznala. Vedela len to, že idú niekam do tepla a až na letisku, keď ju priviedol na gate zistila, že budú oddychovať v Grécku.

Radosť bola veľká, navyše nešli do obrieho turistického strediska, ale bývalý tanečník zabezpečil svojej láske pobyt tak, že sa dostali aj na miesta, ktoré nie sú okupované turistami a dopriali si aj domácu stravu. Zavolal totiž človeku, ktorý tam žije a všetko s ním dokonale pripravil. Z energie, ktorú herečka načerpala za tých pár dní, bude fungovať ešte dlho.