Vášeň aj obdiv

Aj náš najväčší svätostánok kultúry má šikovných obchodníkov, ktorí si privyrobia v reklame, napríklad Tomáša Maštalíra či Zdenu Studenkovú. Sociálne siete nie sú však ich doménou. Oveľa akčnejšia je na nich ich kolegyňa Monika Hilmerová. Žiadaná členka činohry SND, ktorú milujú aj tvorcovia seriálov na svojom Instagrame, propaguje v rámci plateného partnerstva s firmami napríklad kozmetiku, ale aj papierové kuchynské utierky.

Čerstvou novinkou je video, v ktorom sa za svoj výkon naozaj nemusí hanbiť. Monika prepojila svoju hereckú prácu s novým automobilom známej značky a predvádza v ňom celé spektrum emócií – vášeň, radosť, obdiv, lásku, nádej, nehu, dojatie...

„Herectvo je jednoducho práca nabitá emóciami, a hoci sa snažím vložiť do každej postavy maximum, tú hlavnú úlohu v živote vždy hrala rodina,“ hovorí podmanivým hlasom, objíme sa s rodinkou, všetci nasadajú do auta stojaceho pred novou budovou SND a šťastne fičí s rodinou preč... Ostatní kolegovia sa tiež snažia doplniť rodinné rozpočty.

Na záchode nie si sám, je tam s tebou...

Marek Fašiang (35), herec

Kukuč ako americká megahviezda Ryan Gosling mu zaručil, že sa zo dňa na deň stal obľúbeným umelcom. Vďaka seriálu, ktorý okupuje televízory každý pracovný deň, dosiahol takú popularitu, že si môže dovoliť ponúknuť fanúšikom azda všetko. A aj to robí, myslí na všetky ich potreby – od toaletného papiera až po výlet na vyhliadkovú vežu.

Idú ryby

Mária Čírová (32), speváčka

Útla speváčka sa na sociálnej sieti ladí do roly gazdinej a tomu prispôsobuje aj produkty, ktoré propaguje. Okrem spotrebičov láka na múku, zeleninu, ovocie, no najmä na hit – ryby. Ide takisto o slovenského výrobcu a Mária vyriešila i to, kde sa k nim dostať. Reklamu preto robí rovno aj jednému z obchodných reťazcov.

Hľa, podprsenka

Alexandra Orviská (37), moderátorka

Alexandra si môže dovoliť skonzumovať celý box klobás a párkov na grilovanie od nášho producenta a zároveň vytasiť svoje vnady v podprsenke istej značky. A aj ona ako trendy žena vie, že teraz letia ryby, a tak pridala záber z ich prípravy. Rovno s priateľom Jarom Janusom…

Inhalujte!

Juraj Bača (33), herectvo

Ďalšia známa tvár, ktorá na svojom Instagrame propaguje všeličo. Je to napríklad auto, koňak, inhalátor s minerálkou, ktorou si vraj udržiaval počas korony hlasivky vo forme, ale aj bicykle. Všetko sa predsa raz zíde! A pozoruhodné je napríklad to, že sa snaží nabádať ľudí na to, aby nevyhadzovali potraviny.

Neurobil to však len tak, sám od seba – odfotil sa s tatárskou omáčkou známej značky a k záberu napísal, že prijal ich výzvu. Sľúbil, že v rámci jedného týždňa sa pokúsi „znížiť nakupovanie bez rozmýšľania a svojou troškou tak obmedziť plytvanie potravín“.

Na rozdiel od iných nemá Bača jasné označenie pri zábere, že ide o platené partnerstvo, vybavil to hashtagom „spolupráca“.

Pomáha aj dieťa

Dominika Kavaschová (32)

Ani členka SND, ktorá je aktuálne na materskej dovolenke, neváha a nečaká na plat z divadla. Na plienky pre dcéru Maiu si teraz zarába propagovaním kozmetickej značky, ktorá ponúka aj kozmetiku pre deti. „Človek cíti, čo je dobré a kvalitné a príjemné. Proste vieš, že je niečo ,džad a blud‘ a že je niečo proste super,“ nadchýna sa Dominika.