Eva Evelyn Kramerová sa nedávno pochválila zrekonštruovaným bytom. Vianoce napriek tomu strávila bez svojej lásky. Moderátorka reality šou Farma totiž priznala, že od začiatku decembra už netvorí pár s Matúšom Polakovičom (36).

„Áno, rozišli sme sa,“ potvrdila Šarmu blondínka, ktorá o veľkej životnej zmene informovala aj svojich priaznivcov na sociálnej sieti.

„Otvorím si Instagram a mám pocit, že som otvorila rodinný album niekoho cudzieho. Vymolestovaná očarujúcimi a intímnymi momentmi cudzích ľudí (či už sú to nové deti, zásnuby, stromčeky, úsmevy) premýšľam, či by tá sila náhodou nemala byť v tom, že tie najkrajšie momenty by mali byť zdieľané a prežívané iba s tým jedným špeciálnym človekom v tichosti a bez publika,“ zamyslela sa Evelyn a pokračovala s vetou, po ktorej bolo všetkým jasno, čo je vo veci.

Evelyn prezradila, že láska s producentom Matúšom Polakovičom je už minulosť.
Evelyn prezradila, že láska s producentom Matúšom Polakovičom je už minulosť.
Zdroj: Instagram

Spojila ich práca

„Akože ja som napríklad single a nerozumiem teraz konceptu zdieľania radosti, ale myslím, že hovorím za všetky single ženy na Instagrame, keď poviem, že by sme si všetky priali o gramík menej nekonečnej eufórie z každého postu,“ dodala Kramerová, ktorú s predošlým priateľom zrejme spojila práca. Obaja sa totiž podieľali na projekte Farma – ona ako moderátorka a on ako jej producent. A keďže  budú podľa nepotvrdených informácií participovať aj na ďalšej, v poradí už 12. sérii reality šou, tak si korektné vzťahy musia udržať.

Partner Matúš je už minulosť.
Partner Matúš je už minulosť.
Zdroj: TV Markíza

A zdá sa, že aj keď to dvojici v súkromí nevyšlo, tak mosty za sebou skutočne páliť nebudú. „Máme dobrý vzťah a rozhodnutie bolo spoločné,“ uviedla Šarmu Evelyn, ktorá už v novembri vyvolala šumy, že sa jej vzťah rúca. Na internete sa vtedy pochválila fotkou svojho rekonštruovaného bytu so záhadným odkazom. "Prerábka, keď si na voľnej nohe (čo sa vzťahov týka), má ale výhodu - môžem si dať lilavé gauče, ružové záclony a lustre nad vaňu!"