Adela a Viktor oslávili v lete tretie výročie sobáša. V júni 2017 im oficiálne vstúpili do života aj ich rodiny a obaja získali „úradne“ aj svokrovcov. Aký vzťah má moderátorka so svojou svokrou?

Adela Vinczeová:

Je Renáta Vinczeová svokrou v typickom zmysle slova alebo ste skôr ako kamarátky?

Renátka je skôr kamarátska svokra. Medzi nami je 10 rokov rozdiel a ona je „boží človek“. Stále je usmiata, veľmi príjemná, do ničoho sa nestará. Dokonca je skôr niekedy prísnejšia na Viktora v rámci jeho správania voči mne. V podstate tak niekedy skôr nadržiava mne ako jemu. Ale vždy, keď k nim prídeme, je tam absolútna pohoda a ja sa priznám, že k svokrovcom chodím oddychovať, Renátka sa o nás vždy pekne postará. Samozrejme, jej trošku pomôžem, ale je to vždy skôr na nej a ja mám dojem, že sa z toho aj teší.

Viktor Vincze s rodičmi Viktorom a Renátou
Viktor Vincze s rodičmi Viktorom a Renátou
Zdroj: instagram

Ako si spomínate na vaše prvé stretnutie, mali ste trému, ako vás prijmú?

Jasné, ale to som mala asi celkovo v kontexte mňa a vekového rozdielu. Mám však pocit, že to tak nejako veľmi rýchlo ubehlo. Pamätám si, že sme vtedy išli na oldies party do Šale a mala som skôr trému z toho, či ma tam niekto „nezje“ na párty v DK Šaľa. Stretnutie so svokrovcami bolo úplne v pohode.

Pokračovanie na ďalšej strane.