Koncom októbra ušla hrobárovi z lopaty a varovaním jej môže byť vlastnoručne namaľovaných obraz. 

“Je na ňom láska a smútok. Život a smrť. A tým je povedané všetko,” vysvetlila nám Mirka Fabušová, ktorú niekto napadol pri smetných košoch a skončila s monoklom.

Stalo sa to len niekoľko dní po tom, čo exkluzívne pre Šarm nafotila dráždivé sexi zábery. Problém podľa všetkého nebude v nich, ale niekto si na Mirku podľa jej vlastých slov zámerne a zákerne počkal...

Mirku Fabušovú niekto napadol.
Zdroj: Instagram

Vyzývavej modelke a podnikateľke pritom visí spomínaný obraz priamo nad štýlovým stolíkom, na ktorom chystala šteklivé valentínske pohostenie.

Multiotecko a predseda parlamentu Boris Kollár, s ktorým vlani počas lockdownu havarovala vo vládnej limuzíne, si však na jej tiramisu nezmlsne. 

Mirka Fabušová
Zdroj: Instagram

Bez reakcie 

A platí to i opačne. “Prečo by som mala čakať od pána Kollára niečo, čo i len čokoládu, keď ju doteraz neposlal a sa prestal zaujímať,” povzdychla si Fabušová, ktorá  obišla s viacerými zraneniami a s vidinou budúcej operácie.

Na nálade jej zrejme nepridali ani vyhlásenia známeho sukničkára, ktorý takisto skončil s konštrukciou na zafixovanie hlavy a hrdla.  

Vraj by už Mirku do štátneho vozidla, ktoré podľa ich tvrdení mierilo do lekárne, nevzal. Toto sa na džentlmena a chronického milovníka žien nepodobá...

Pokračovanie na nasledujúcej strane.