Moderátorkami šou sú aj dve krásne ženy - Mária Čírová (30) a Tereza Kerndlová (32). Rovesníčky majú spoločnú vášeň pre hudbu a obe majú manželov, ktorí sú od nich starší o viac ako 10 rokov.

Mária našla šťastie u dvakrát rozvedeného hudobného producenta Maroša Kachúta (45), staršieho o 15 rokov. Svoje áno mu povedala v roku 2017 po deviatich rokoch spoločného života a potom, ako mu porodila syna Huga a dcéru Zoe. 

Aj Terezu delí od manžela podobný vekový rozdiel - 16 rokov.  Chodili spolu desať rokov,  kým sa rozhodli ísť pred oltár. Svadbu mali v roku 2013. Na margo vekového rozdielu pre Blesk.cz povedala: "Príde mi to prirodzené. Žena má byť vo vzťahu vždy mladšia. To je názor, ktorý nikdy nezmením. Myslím, že potom môžu byť partneri v nejakej rovnováhe, ktorú vo vzťahu potrebujú." Tereza ešte na rozdiel od Márie deti nemá.

Tereza a Mária majú veľa spoločné, ale ak sa pozriete na ich prezentáciu na sociálnej sieti, uvidíte priepastný rozdiel. Konzervatívna a hĺbavá Mária versus sebavedomá dračica Tereza. Slovenka, ktorá je mamou, sa v tereziných pózach ocitne len ťažko...

 POROVNAJTE FOTOGRAFIE OBOCH SPEVÁČOK VO FOTOGALÉRII. KTORÁ SA VÁM PÁČI VIAC?