Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že výrazná blondínka s obrovskými silikónovými prsami rieši len svoj vzhľad, opak je pravdou. Lela je obetavou partnerkou jedného z najlepších MMA zápasníkov Karlosa Vémolu (34). Posledné dni však partneri nemysleli na nič iné, len na príchod ich dcérky. A dočkali sa!

Hoci malá princezná mala svetlo sveta uzrieť až deň pred Vianocami, osud a hlavne príroda to zariadila inak. Lili sa narodila cisárskym rezom o šesť dní skôr. „Dnešok sa pre mňa stal výnimočným, pretože Lilinka. Váži 3260 g a meria 50 cm. Môj anjelik sa narodil dnes o 15:10. Ty si moja láska na celý život,“ napísala na sociálnu sieť dojatá sexi maminka. 

Lela Ceterová pár dní pred pôrodom.
Zdroj: Archív L.C.

Problematické silikóny 

Počas tehotenstva Lelu potrápili najmä jej silikónové prsia, ktoré sa jej v dôsledku hormonálnych zmien enormne zväčšili. „Sú veľmi ťažké a bez podprsenky neurobím ani krok. Aktuálne uprednostňujem športové strihy a skladám si ich len pri sprchovaní. Dokonca v nich aj spávam,“ prezradila Šarmu sexi blondínka, ktorá Vianoce strávi doma už aj s malou dcérkou. Do Prahy za ňou vycestuje aj jej mamina, ktorá sa postará o vianočné dobroty a hlavne kapustnicu, ktorú má MMA zápasník Karlos Vémola veľmi rád. Lela sa tomtuo tradičnému vianočnému jedlu bude musieť kvôli dojčeniu vyhnúť, no aspoň si vychutná rozprávku Tri oriešky pre Popolušku, bez ktorej by pre ňu Vianoce neboli Vianocami.

Karlos s Lelou sa tešia z dcéry.
Zdroj: instagram @lela_ceterova_official