Keď sa superstaristka Dominika Mirgová v lete roku 2015 vydávala za futbalistu Petra Zvolenského, už mali spolu štvormesačného syna Peťka. Áno si povedali v trnavskej katedrále, zamilovaný ženích si napísal toto dôležité slovíčko dokonca aj na svadobné tenisky. Mladomanželia vypúšťali po obrade zo škatuľky romanticky krehké motýle.

Milou pikantnosťou sobáša bolo, že Dominika na obrad meškala, ženích čakajúci pred kostolom sa už pýtal: Kde mám nevestu? Na vine bola vizážistka, ktorá prišla upraviť dojčiacu nevestu neskoro... Nevadí, to sú veci, na ktoré sa po čase spomína s úsmevom, veď dokonalosť je nudná. To, čo sa teraz deje po rokoch v speváčkinom doteraz napohľad ideálnom manželstve, sa nudou rozhodne nedá nazvať. Žiaľ, na obdobie, keď sa jej manžel Peter Zvolenský, ktorý predčasom začal pracovať ako hasič, zahľadel do blondínky Kláry, nebude spomínať s úsmevom.

Stavia na rodičovstve

O úlete svojho muža sa Dominika dozvedela z médií počas toho, ako ráno viezla syna do školy. „Mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila desať rokov. Som smutná a sklamaná. Ale keďže máme spolu krásneho a zdravého syna Peťka a myslím si, že sme obaja skvelí rodičia, verím, že nájdeme spoločnú cestu, ako byť aj naďalej dobrými rodičmi,“ odkázala po svojej manažérke denníku Plus JEDEN DEŇ šokovaná Dominika, ktorá sa stiahla do úzadia.