Pýtať sa ženy na vek je všeobecne neslušné, no česká slávica nemá s touto témou najmenší problém. „Nehanbím sa za to, že mám po päťdesiatke. Cítim sa stále rovnako, dokonca mám pocit, že si dávam čoraz ťažšie úlohy, do ktorých sa zahryznem ako pitbul. Priznám sa, že na to, ako sa cítim, sa mi to číslo niekedy zdá podozrivé, ale jedna vec je istá "konštatuje speváčka.

V čase jej prvého hitu – Neposlušných tenisiek.
Zdroj: Archív

Pomohla jej krv

Prezradila nám, že veľký podiel na jej vzhľade má životný štýl. „Fungujem na princípe vyváženosti metabolizmu. Z krvi som si dala zistiť, čo moje telo potrebuje a čo nie. Jem iba trikrát denne a vždy začínam bielkovinami. Medzi jedlami mám päťhodinovú pauzu, vtedy pijem len vodu. Myslím si, že mi to tvaruje postavu,“ vymenúva. Priznáva však, že sa nevyhýba vínu – pred každým vystúpením si dá vínny strek: „Lepšie sa mi spieva,“ smeje sa. Dáva si pozor aj na spánok.

Má skvelú figúru a vraj jej ju tvaruje strava vydedukovaná z krvnej skupiny.
Zdroj: Archív

Spokojná s trénerom

Pri téme o plastických operáciách reaguje, že každú vrásku považuje za súčasť spomienok a neuvažuje o tom, že by stopy na tvári menila.Nie jednu vrásku jej isto zanechali aj nevydarené vzťahy, ktorých bolo dosť. Jej prvá láska a detská filmová hviezda Tomáš Holý mal autonehodu a umrel. Vzťah s producentom Petrom Kratochvílom, ktorému porodila syna Filipa, nevydržal.

Jej partner sa pred pár týždňami stal majstrom sveta v tlaku na lavičke.
Zdroj: Archív

Bílá sa vydala za hudobníka Stanislava Penku, ale krátko nato sa rozviedli. Šťastie hľadala aj po boku speváka Václava Noida Bártu, ktorého si v roku 2006 vzala, ale o dva roky išli od seba. Vzťah jej nevyšiel ani s dlhoročným partnerom Petrom Makovičkom. Hoci to s o sedemnásť rokov mladším fitnestrénerom Radkom Filipim (36) pred časom vyzeralo, že si dali navždy zbohom, situácia sa zmenila. Speváčka je po jeho boku už viac ako rok šťastná. Dokazuje to aj ich spoločnými videami a fotografiami na sociálnej sieti.