Čo sa jej na sexe s jedným z najpríťažlivejších a najlepších hercov súčastnosti nepáčilo? Napríklad to, že jej Leo zavadzal v posteli. A tiež, že

ich erotickým hrám sa prizeralo množstvo iných mužov.

Caprio sa tvári pyšne, netuší, že jeho milenka s ním ale vôbec nie je spokojná.
Caprio sa tvári pyšne, netuší, že jeho milenka s ním ale vôbec nie je spokojná.
Zdroj: Profimedia.sk

 

Utrpenie v spálni

Nie, Leo nie je exhibicionista, ich erotika sa však odohrávali pred kamerou. Pokiaľ ste videli Vlka z Wall Street o jednom z najskazenejších biznismanov, určite vám utkveli v pamäti aj odvážne sexuálne scény, ktoré mal so svojou manželkou. Stvárnila ju Margot Robbie, ktorá dnes tvrdí, že to bolo sedemnásť hodinové utrpenie.

 

Šokovala ho

Podľa scenára mala Lea poriadne rozpáliť a to aj tým, že sa bude sama seba dotýkať na intímnych miestach. "Bolo to veľmi trápne," spomína herečka, lebo na pľaci bola jedinou ženou, zato tam bolo kopec chlapov zo štábu. 

Napokon sa však do rozpakov dostal aj Leo. Margot ho doslova šokovala. Nie však erotickou pózou, ale dotykom. Dovolila si ho totiž odsotiť a oznámila mu, aby uhol, lebo ju zatieňuje v zábere. Na to najväčšia mužská hviezda Hollywoodu nie je zvyknutá, možno preto si poslušne nechal odtisnúť hlavu, aby jej nezavadzal.