Mikloško predstavil vo štvrtok večer svoju novú kolekciu s názvom DRAMA. Pred samotnou prehliadkou povedal: „Módne prehliadky som pripravoval za posledné dva roky len mimo Bratislavy. Tentoraz som sa rozhodol pripraviť nezabudnuteľnú módnu šou priamo v historickom centre nášho hlavného mesta. Na túto prehliadku sa naozaj teším a chcem, aby všetci moji najbližší, známi, priatelia a klientky zažili pravé emócie a kúsok z môjho vnútra. Žijeme len raz a takéto módne momenty si všetci zaslúžime.“

A zdá sa, že svoj sľub dodržal. Počas predstavenia čiernych a červených modeloch hrala intenzívna dramatická hudba, z ktorej miestami v historickej budove naskakovali zimomriavky. Známe ženy v prvých radoch neustále dvíhali telefóny, aby si natočili kúsok, ktorý ich najviac zaujal.

Prehliadka novej kolekcie módneho návrhára Fera Mikloška pod názvom Dama v priestoroch dvorany Ministerstva kultúry Slovenskej republiky na námestí SNP v Bratislave.
Zdroj: MATEJ KALINA

V Dvorane Ministerstva kultúry, kde sa jeho veľká módna šou konala, sa zišlo asi 300 hostí vrátane známych tvárí. Okrem iných aj Marianna Ďurianová, Emma Drobná, Alena Heribanová s partnerom, Silvia Lakatošová, Zuzana Kanisová, Marcel Holubec, Saša Gachulincová, Soňa Müllerová, Veronika Vagnerová či Lucia Hurajová.

Kto každý prišiel na prehliadku si pozrite v galérii <<<