Sympatická herečka Michaela Čobejová sa narodila 16. júna 1970, no keď sa na ňu pozriete, pokojne by ste jej tipli takmer o dekádu menej. Rodáčka z Trnavy je dvojnásobnou mamou a ľudia si ju obľúbili v mnohých seriálových či divadelných postavách.

Herečka sa môže pochváliť skvelou postavou.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Čobejová sa okrem skvelej postavy nejaký čas pýši aj krajšími zubami. Pre mesačník Zdravie prezradila viac: „Zuby mám všetky vlastné, ale rok som počas lockdownu nosila „neviditeľný“ strojček. V noci ho ešte nosím. A nešlo len o predné zuby, aj stoličky mi napravil, takže je to veľký efekt. Navyše, keďže sa snímal zo zubov len pri jedle a bola s tým riadna otrava, jedla som oveľa menej - nič medzi hlavnými jedlami, lebo sa mi nechcelo kvôli nejakému keksíku absolvovať celú procedúru vyberania strojčeka, umývania zubov, umývania strojčeka, znovu nasadenia. Takže som aj schudla.“

Herečke je šport blízky, pravidelne beháva a kedysi si vyskúšala aj Let ´s Dance!
Zdroj: TV Markíza

Vo forme sa udržiava aj vďaka behu: „Perfektne si pri tom vyčistím hlavu, a vyplavujú sa mi endorfíny. Pár rokov som chodila na aerobik, ale zistila som, že kolektívne športy mi nevyhovujú. Radšej som sama, keďže sa neustále pohybujem v nejakom kolektíve. Tak som dala prednosť behu,“ dodala v rozhovore pre Zdravie.

Viac fotografií nájdete v našej galérii.