Meghan Markle by mala v apríli priviesť na svet prvé dieťa. Čas sa kráti, a tak si ešte dopriala výlet za veľkú mláku. Ďaleko od prísneho dohľadu konzervatívnej kráľovskej rodiny zorganizovala tradičnú oslavu tehotenstva – baby párty.

Oslava sa konala v päťhviezdičkovom hoteli The Mark, v najdrahšom apartmáne nielen v New Yorku, ale v celých Spojených štátoch. Drahšie ubytovanie skrátka neexistuje. Hostia si užívali 900  štvorcových metrov a terasu s vyše 180  štvorcovými metrami. Jedna noc tu stojí v prepočte 66 000 eur. Treba však povedať, že zapla aj šetriaci režim - časť pobytu v USA strávila u priateľky, návrhárky Mishy Nonoo.

Daňoví poplatníci by mohli byť pokojní, pretože vojvodkyňa si z kráľovskej truhlice nezobrala nič. Napriek tomu na ňu zvalila vlna kritiky – ľudia sa pýtajú, či v dobe, keď deti na mnohých miestach sveta hladujú a zomierajú vo vojnách, je takáto bohapusté rozhadzovanie v poriadku. Výlet za oceán stál celkovo 500 000 eur! Meghan a Harry navyše minulý rok spustili v Anglicku projekt na pomoc znevýhodneným britským rodinám. Zaznieva slovné spojenie obscénne pokrytectvo.

Na Meghan neostala nitka suchá – vykričali jej aj uhlíkovú stopu, ktorú zanechalo súkromné lietadlo. Kráľovský pár totiž dvíha hlas aj na poli ekológie, pretože upozorňuje na klimatické zmeny. Je to však už extrém, veď keď pár letel za reprezentačnými povinnosťami, všetci nadšene tlieskali.

Svätica Kate? Duševné zdravie išla propagovať v niečom, z čoho môže PORAZIŤ

Hotel, v ktorom Meghan usporiadala baby party je najluxusnejší v akom sa dá bývať.
Hotel, v ktorom Meghan usporiadala baby party je najluxusnejší v akom sa dá bývať.
Zdroj: youtube

Zabezpečila to Serena


Na oslave bolo asi dvadsať hostí, blízkych ľudí z jej tínedžerských čias až po súčasnosť - napríklad spolužiačka Genevieve Hillisová, ktorá bola aj na svadbe, alebo prominentná právnička Amal Clooneyová ale aj kolegyňa zo seriálu Kravaťáci Abigail Spencerová. Tá sa zasa preslávila svojimi pornovideami.

O to, aby všetko prebehlo tak, ako má, sa postarala Jennifer Zabinski, ktorá organizovala svadbu Sereny Williamsovej s Alexisom Ohanianom v roku 2017. Športovkyňa, ktorá si s Meghan veľmi rozumie, podľa portálu Elle osobne dohliadla na to, aby tam bolo všetko, čo má byť - od obľúbených priateľkiných jedál až po hudbu. O žalúdky hostí sa postaral michelinský kuchár Jean-Georges Vongerichten z hotela.

Sympatické je, že kvety po odchode hostí len tak nezvädli. Skončili v organizácii Repeat Roses, ktorá ich potom daruje nemocniciam, hospicom či centrám pre bezdomovcov.

Miesto oslavy vraj vybrala a všetko pripravila práve Serena. Predtým, ako padlo definitívne rozhodnutie, obehla dokonca viacero miest.

Meghan odchádzala z hotela v pohodlných teplákoch.
Meghan odchádzala z hotela v pohodlných teplákoch.
Zdroj: Profimedia.sk

Stará sa jej o vizáž


Medzi hosťami nemohli chýbať ani páni, ktorí sa postarali o to, aby Meghan vyzerala na svadbe ako bohyňa - kaderník Serge Normant a vizážista Daniel Martin. 

Všetci hostia boli diskrétni, neuniklo, aspoň zatiaľ, žiadne foto, ale Daniel Martin to nevydržal. Na svojom instagrame zverejnil aspoň rozkošné perníky v tvare bociana a lízanky. Nebolo pochýb, odkiaľ pochádzajú.

Medzi klientky sympatického Daniela patria Elisabeth Mossová či Nina Dobrev. Najväčšiu reklamu mu ale robí práve Meghan. Upravoval ju aj na sobáš, kde vyzerala veľmi prirodzene - pokožka jej žiarila, použil dymové tiene, zvýraznil obočia a pery zjemnil ružovým rúžom.  "Bol som polichotený, keď som sa dozvedel, že budem hosťom na svadbe a zdieľať s ňou ten neuveriteľný okamih," povedal pre ABC. "Nič som nepodnikol pre to, aby som dostal pozvánku, takže keď prišla, bol som šťastný."  

Martin sa s vojvodkyňou prvýkrát stretol v roku 2010, počas nakrúcania seriálu Kravaťáci. Ale až keď sa vydala za Harryho, zblížili sa viac. Pre mesiacom mal na svojom instagrame napríklad fotografiu jedla, ktoré si spolu dali počas ich stretnutia v Londýne. Ako dôkaz toho, že ich priateľstvo je pevné. „Ďakujem Meghan...," napísal.

Neostala nitka suchá

Meghan si síce výlet užila, ale neostala na nej nitka suchá – vojvodkyni vykričali ešte aj uhlíkovú stopu, ktorú zanechalo súkromné lietadlo, prepravujúce ju za oceán. S princom Harrym totiž dvíhajú hlas aj na poli ekológie, pretože upozorňujú na klimatické zmeny. Je to však už extrém, veď keď pár letel za reprezentačnými povinnosťami, všetci nadšene tlieskali. Aj táto kauza však ukázala, že Meghan kráľovský dvor len tak neskrotí.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU.