Meghan,  dostatočne zviditeľnená,  pomerne skoro s veľkou radosťou nadviazala spoluprácu s vplyvným poskytovateľom internetových streamovacích médií Netflixom. Teraz predstavila svoj nový projekt, na ktorom spolupracuje s manželom Eltona Johna, Davidom Furnishom (58). Z Meghan sa stala tvorkyňa a výkonná producentka animovaného seriálu, v ktorom sa bude spájať fantázia s históriou.

Prepašovala sa cez meno

Hlavnou hrdinkou je 12-ročné dievča menom Pearl (Perla), ktoré sa „snaží spoznávať samu seba a prekonávať každodenné výzvy života“. Pritom sa inšpiruje vplyvnými ženami z histórie. Ktoré to sú, Meghan ešte neprezradila, ani či sa medzi nimi objaví princezná Diana, je to však pravdepodobné.

Harryho žena už zožala kritiku za to, že sa narcisticky vložila do projektu cez meno hlavnej postavy a bude do seriálu vkladať kus svojho detstva. Ona to odmieta, hoci médiá poukazujú na to, že meno Meghan je waleského pôvodu a znamená „perla“.

Meghan si vzala na pomoc svoj život aj pri vydaní detskej ilustrovanej knihy Lavička o vzťahu otcov a synov. Ilustrácie veľmi pripomínajú Harryho a syna Archieho.