Iveta Malachovská je príkladom toho, že aj človek zo šoubiznisu môže mať krásne, šťastné a dlhotrvajúce manželstvo. So svojím milovaným Martinom oslávili počas uplynulého víkendu už 29. výročie sobáša a stále sa neskonale ľúbia. Nový čas pre ženy píše, že do manželského života vypravili pred 3 rokmi aj svoju dcéru Kristínu, ktorá mala doma krásny príklad, ako to má vo zväzku dvoch milujúcich ľudí vyzerať

Milujem ho stále viac

To, že je moderátorka Dámskeho klubu už roky šťastne vydatá, dokazujú aj slová, ktoré pripísala k svadobnej fotografii. "7.5. 1993, dnes je to 29 rokov, čo sme spolu s Martinom manželia. Milujem ho ešte viac ako vtedy, vďaka nemu som šťastná, úspešná, milovaná. Všetkým Vám zo srdca prajem človeka, s ktorým Vás bude baviť každá chvíľa v živote," venovala svojmu manželovi romantické vyznanie.

Moderátorka Ivetka Malachovská s manželom Martinom pozdravili svojich fanúšikov z Veľkonočnej prechádzky. Je to práve príroda, ktorá ich nabíja energiou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CcaCnXRKHOt/

Rozprávkové šaty

Pri tejto príležitosti sa pochválila aj fotografiou z dňa, kedy si povedali áno a tmavovláska sa stala pani Malachovskou. Neveste nechýbal závoj a šaty boli na tú dobu skutočne rozprávkové.

Svadba manželov, Iveta mala rozprávkové šaty.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B_4RUCMHEps/

Žiaden hlboký výstrih sa nekonal, ba práve naopak. Dekolt prekrývala látka na spôsob tylu a šaty mali aj rukávy po lakeť. A teda na ramenách boli poriadne nafúknuté. Dnes by nevesty po podobnom modeli zrejme nesiahli, no pred takmer 30-imi rokmi to bol hit.

Ďalšie fotografie Malachovských, vrátane svadobných, nájdete v galérii.