Marianna Ďurianová je a vždy bola príťažlivá moderátorka, okolo ktorej sa nabudení muži motali ako medveď okolo úľa. Zdá sa však, že sexi blondínka by niektoré pasáže z dávnych čias najradšej vymazala a fanúšikom s kratšou pamäťou predostrela len cenzurovanú verziu svojho ja. A dokonca už našla aj vinníka za to, že sa na ňu niektorí dívajú cez prsty. Na čí vrub to nahnevaná kráska pripísala?

Vražedná kombinácia

Kam vstúpila noha Ďurianovej, tam bolo o rozruch postarané. Nuž a platí to dodnes! Niekdajšia moderátorka spravodajstva a súčasná tvár športového servisu to má skrátka v sebe od prírody. Chytľavý a zvonivý smiech, hravé, podmanivé oči a pozitívna energia z nej sršia a preskakujú na okolie. Marianne to klape aj v pracovnej sfére, kde má povesť profesionálky a spoľahlivej hlásateľky.

 

Vlastná je jej prirodzenosť, nevtieravosť a bezchybný moderátorský prejav. Nájdu sa, samozrejme, aj neprajníci, ktorí najmä po jej nástupe do RTVS kuvikali, že pri športových správach nemá tušenie, o čom je reč. A len replikuje, čo má napísané na čítačke pod kamerou. Nuž a je tu ešte jedna skupina divákov, azda konzervatívnejších, ktorých by mohlo vyrušovať blondínkino súkromie.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.