Šarm odhalil, že ide o Denisu Vernú (25), ktorá randila aj so známym podnikateľom aj s vplyvným právnikom. S Ivanom Táslerom sa mala spoznať len pred pár týždňami na svadbe choreografa Jána Ďurovčíka. Na tej istej svadbe bola aj hudobníkova manželka Anička. 

Ostávajú vraj priateľmi.
Ostávajú vraj priateľmi.
Zdroj: instagram

Táslera a Vernú pristihol fotograf  v českom meste Štramberk, kde sa ubytovali v drevenici ponúkajúcej komfort súkromia. Odtiaľ cestovali do Olomouca a následne do Vranova nad Dyjí, kde hudobník koncertoval. Obdivovateľka Denisa zavesila na sociálnu sieť niekoľko fotografií z vystúpení.  Svoj vzťah k nemu komentovať nechcela:  „No ja sa určite k tomu nebudem vyjadrovať.“

Vyjadrenie manželky

Zato spevákova manželka Anna Tásler Onderková sa rozhodla po troch dňoch prehovoriť - vlastne vyjadrila sa na sociálnej sieti:  "Už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Je nám ľúto a berieme ako veľké osobné zlyhanie, že sa nám ani napriek veľkej snahe nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo. Naďalej však spolu dobre vychádzame ako priatelia, normálne spolu komunikujeme, nerozchádzame sa v zlom. Naozaj! Vždy sa budeme mať radi a budeme si blízki a oporou, i keď už nie ako pár. Veríme, že sa na tom ani časom a mediálnym tlakom nič nezmení. S láskou a vďakou spomíname na všetko pekné, čo sme za tie roky spoločne prežili. A tak ako bolo bez škandálov naše manželstvo, sme presvedčení, že bez škandálov prebehne aj náš rozvod. Sme OK, navzájom, aj každý zvlášť."