Manželia Vinczeovci sa nedávno vybrali na vytúženú dovolenku. Chceli si oddýchnuť, zrelaxovať a nabrať sily do novej televíznej sezóny. Čo čert nechcel, dvojica si chvíle inkognito dlho neužila. Kolegovia z brandže si ich odchytili v Liptovskom Mikuláši, kde nakrúcali zábavnú šou.

"Adela s Vikim nebudú účinkovať v relácii. Náhodou sa stretli na Liptove, kde oni boli na dovolenke a tvorcovia točili šou S úsmevom po Slovensku," vysvetlila Šarmu kamarátka manželov. Práca skrátka nedá pokoj ani stovky kilometrov od hlavného mesta, kde Vinczeovci bývajú. Tentokrát sa však do nej nenamočili a po krátkej konverzácii odkráčali spred kamier preč, aby pokračovali vo svojom "ničnerobení". 

Z nakrúcania relácie S úsmevom po Slovensku.
Z nakrúcania relácie S úsmevom po Slovensku.
Zdroj: RTVS

Už sme otrávení

Vinczeová už odvtedy naskočila späť do svojho tradičného kolotoča. Nakrúcanie nových častí Milujem Slovensko je v plnom prúde a téma korony v nich nebude toľko rezonovať.

"Ja mám pocit, že to už nikoho nebaví rozoberať. Všetci sú tým takí otrávení, všetci sa o tom štyristokrát vyrozprávali, že čo robili a ako robili, takže už to asi úplne nie je témou dňa a skôr sa rozprávame o tých aktuálnych ekonomických dopadoch na ľudí," povedala pre RTVS Adela, ktorá sa už dnes večer objaví ako kapitánka v nových častiach šou Milujem Slovensko.  V nasledujúcom S úsmevom po Slovensku sa už neobjaví.