Už roky patrí medzi najvýraznejšie a najkontroverznejšie tváre šoubiznisu. Dlhé blond vlasy, výrazné pery a nadupaný dekolt ju robia neprehliadnuteľnou. Silviina vizáž spolu s luxusným životom jej len prihadzujú ďalších sledovateľov na sociálnych sieťach, kde ich zásobuje nielen zábermi svojho denného programu, ale aj dráždivými zábermi v odvážnych outfitoch. Nájdu sa aj takí, ktorí jej vizáž kritizujú. Ona sa však úpravami na svojom tele netají a neprajníkom odkazuje, že každý si so svojím telom môže robiť, čo chce.

Už
v mladosti
nemala
problém
s odvážnymi
zábermi.
Už v mladosti nemala problém s odvážnymi zábermi.
Zdroj: Archív S.K.

Tisíce za noc

Silviinu postavu nezmenil ani pôrod – s ukrajinským podnikateľom Sergejom má syna Alexandra. S jeho výchovou jej nepomáha, pretože v roku 2015 ho zatkli a obvinili zo závažného zločinu. Kedysi ako šéf firmy údajne podpísal nevýhodnú zmluvu a podniku spôsobiť obrovskú finančnú škodu. Momentálne stále sedí za mrežami.

Už
v mladosti
nemala
problém
s odvážnymi
zábermi.
Už v mladosti nemala problém s odvážnymi zábermi.
Zdroj: archív

Blondínkini obdivovatelia tak majú voľné pole, ale, ako priznala, neraz sa jej pozornosť a ponuky mužov nepáčia a dokonca ju urážajú. Správy s ponukami, aby s nimi strávila noc za peniaze, vraj nie sú sporadické.

Silvia sa šantila na hojdačke spolu so synom.
Silvia sa šantila na hojdačke spolu so synom.
Zdroj: Instagram S. K.

Suma desaťtisíc je vraj bežná, ale objavili sa aj ponuky od päťdesiat- až do stotisíc eur. Týmto „lichotníkom“ modelka odkazuje len jedno – viem sa sama o seba postarať a nepotrebujem cudzie peniaze.

13.06.2019