Tohtoročný slovenský babyboom podporil aj obľúbený hudobník Ondrej Kandráč, z ktorého urobí milovaná manželka Erika (36) trojnásobného otca. Koncom júna, kedy má pani Kandráčová termín pôrodu, im do rodiny pribudne další člen. Dočká sa ich dcéra Ema (6) a syn Ondrej (8) bračeka alebo sestričky? Správna je tá druhá možnosť, Kandráčovci budú mať dievčatko. A dostane aj tradičné meno. „Mária je podľa mňa najkrajšie meno. Nakoniec, aj moja, aj Ondrejova babka bola Mária, takže sme sa s tým už všetci stotožnili,“ povedala Šarmu Erika, ktorá je šťastím celá bez seba. 

Iné tehotenstvo

K dobrej nálade tehuľke pridáva nielen fakt, že už sa jej to kráti, ale i to, že nemá žiadne komplikácie. “Ja osobne sa vďaka Bohu cítim veľmi dobre. Našťastie som nemala žiadne nevoľnosti a možno po počiatočnej čiastkovej únave som sa začala cítiť čoraz lepšie,” priznala nám budúca novopečená mamička. Je jej terajšie tehotenstvo niečím odlišné od tých predošlých? “Tým, že sú deti doma, tak nad tým pravdu povediac ani veľmi nemám čas rozmýšľať. Aj tým je toto tehotenstvo iné, ako tie predchádzajúce,” zamyslela sa Erika a nejaký rozdiel predsa len našla. 

“Tým, že sú deti už trošku staršie a vedia si to naplno uvedomovať, tak je to obdobie ešte krajšie. Vieme sa spoločne tešiť, sledovať ako mi rastie bruško, ako sa bábätko hýbe, ako vyzerá, čo sa mu v danej dobe vyvíja. Je to naozaj krásne obdobie," nadchýňa sa Erika Kandráčová.