Raper žije svoj vysnívaný život - okrem hudby sa dal aj na biznis s CBD olejom ale najmä sa teší z role manžela a otca. Manželka Mária, krásna modelka, mu v októbri minulého roka porodila dievčatko, ktorej dali meno Aria. "Najkrajšie ráno v mojom živote," oznámil svetu v deň dcérinho narodenia. Ubehlo 365 ďalších krásnych rán a pyšní rodičia usporiadali Arii oslavu, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani princezná.

"Chceli sme spraviť nezabudnuteľnú 1st bday párty a podarilo sa," pochválil sa raper videom na svojom instagrame, pri ktorom poďakoval firme, ktorá dekorovala byt a ďalším, ktorí sa postarali o zážitok. Mimochodom, ide o tú istú firmu, ktorá si vzala na starosti krstiny aj narodeninovú oslavu syna Dominiky Cibulkovej.

A rozhodne je na čo pozerať. Lenže nie všetci fanúšikovia zdieľajú nadšenie napríklad z desiatok balónov. "Myslím, že to dieťa by malo rovnakú radosť, keby tam bolo 5 balónov a nie 120... Toľko zbytočného bordelu, ach jaj," ozvala sa jedna z fanúšičiek. "Hlavne že nás klíma  potrebuje," dodala ďalšia. "Od človeka, čo napísal Nový človek, by som čakala niečo iné. No ale mamon je silný. Nech je maličká zdravučká," ozvalo sa tiež.

Nie všetci sa ale pohoršujú - za všetky obranné príspevky jeden: "Hromada pokrytcov, ktorých zarážajú plasty a množstvo balónikov. Akože... keby ste vy mali tie prachy, tak svojmu dieťaťu neurobíte mega oslavu.. A čo že si nebude pamätať. Bude mať nádherné fotky. Prachy zarobil, tak čo vám je sakra do toho, keď sa chcel podeliť o ich krásny deň. Tak šup pre ieglitky hviezdy..."