Veľa žien má z tohto spolovice okrúhleho jubilea vrásky, to však nie je prípad vždy dobre naladenej Lucky. Vyzerá výborne, je stále pracovne na vrchole a šťastná je aj v súkromí. Dnes navyše zažije niečo, po čom teraz márne túži nejeden umelec. Vystúpenie pred publikom.

Koncert zadarmo!

Lucie to už pred časom prezradila na svojom Instgrame. Oblečená v žiarivom ružovom svetríku  prezradila, že chystá veľké narodeninové predstavenie.

Lucie všetkých pozýva na svoju oslavu.
Zdroj: instagram

Práve dnes, o 19.00, bude totiž zase koncertovať. Narodeninový koncert sa udeje v jej divadle. Ukázala aj šaty, ktoré si na túto príležitosť nechala ušiť. A pridala ďalšie podrobnosti.

Už dopredu ukázala šaty, v ktorých bude oslavovať.
Zdroj: instagram

Samozrejme, spievať bude online a pripojiť sa môže každý. Zadarmo! Lucie sa tak veľmi tešila na živé vystúpenie, že nechce peniaze.

Priatelia ju však napokon presvedčili, že by predsa len mala dať šancu ľuďom, aby ju obdarovali. A tak je možnosť dobrovoľného finančného príspevku. Peniaze samozrejme pôjdu na dobrú vec. Kto sa chce zapojiť, všetko sa dozvie na stránkach Divadla Lucie Bílej.

Lucie sama ide príkladom. Aj počas pandémie neustále pomáha. Šila rúška, chodila za zdravotníkmi a najnovšie vyrobila 5 tisíc anjelikov, ktoré poslala pedagógom, ktorí to v čase pandémie tiež nemajú ľahké.

Cez pandémiu usilovne vyrába anjelikov. V týchto krabiciach je ich 5 tisíc a pôjdu na dobrú vec.
Zdroj: instagram