Žoviálna, čistá, krásna

Peter „Pinďo“ Lengyel sa po strate syna stiahol. „Mal som dlhšiu pauzu, pretože chodiť moderovať vysmiaty po tom, čo som mal v živote naložené, sa nedalo. Neviete rozdávať lásku, radosť a šťastie, keď to sám nemáte. Ale už som späť, všetko je do pohody, moderujem kvantum akcií, organizujem eventy, koncerty a produkujem ako kedysi. Už mám dokonca zákazku na rok 2026,“ hovorí spokojne.

Herečka Liv Bielovič
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cfq_TQRqMKm/

V záverečných titulkoch filmu Indián, na ktorý pozval Liv, figuruje ako junior producent. Na otázku, aký má k nej vzťah, odpovedal superlatívmi: „Zoznámili sme sa vďaka priateľom po tom, ako sa už dávnejšie vrátila z Francúzska, kde pôsobila. Odvtedy sme v kontakte, občas vybehneme na kávu a teraz sme išli do kina na premiéru, kde sme sa náramne bavili a smiali. Mám ju veľmi rád ako človeka, pomôžem jej, ak treba, máme k sebe ľudsky blízko. Liv je nádherná energia, otvorená, spontánna, žoviálna, čistá, dobráčisko a k tomu inteligentná a krásna.“ A má s ňou plány. „Snažím sa Liv získať pre jednu koprodukciu, keďže ako jedna z mála herečiek u nás dokonale ovláda cudzí jazyk,“ prezradil.

„Máme spolu naozaj krásny vzťah, mám ju veľmi rád a poviem vám, chcem presne takú ženu, ako je ona. Napriek tomu, že je z brandže... Keby ma požiadala o ruku, poviem áno,“ povedal s úsmevom.