Barbora Piešová sa do análov speváckej šou navždy zapíše ako tá, čo sa rozplakala počas poslednej pesničky v záverečnom súboji ale rozplakala tiež celú porotu. Veľké emócie spôsobili, že aj po tvári  Leoša Mareša, ktorý sa netajil obrovským nadšením zo speváčkinej osobnosti, sa kotúľali  krokodílie slzy.

Na otázku Šarmu, prečo sa vlastne rozplakala, krátko po skončení šou povedala: "Išlo o to, že pred každého vystúpením púšťali fanúšikovské pozdravy od cudzích ľudí. Ale v tých pre mňa som zrazu medzi nimi uvidela dve svoje najlešpie kamarátky. Hovorili, ako im chýbam, že mi držia palce a majú ma rady. Vtedy som pochopila, že súťaž nie je o prachoch, o sláve, ale že ma majú rady takú, aká som. Hoci som celý život pociťovala hejty na to, ako vyzerám, ako sa správam, teraz sa to otočilo v môj prospech. V tom momente som bola asi najšťastnejší človek, uvedomila som si, že nič viac nepotrebujem k šťastiu, ani výhru. Pocítila som, že ma „berú“, porota aj diváci a so súťažiacimi to bolo tiež skvelé. Mám úžasnú rodinu, som rada že sme všetci zdraví a v poriadku. Čo viac by mal človek chcieť od života, nie?"

Leoš Mareš sľúbil Barbore účasť na jeho koncertoch a slovo dodržal. Speváčka sa s ním postavila na jedno pódium v českom Beroune. Bol to pre ňu obrovský zážitok aj preto, že práve oslavovala narodeniny. Na sociálnej sieti po koncerte napísala: "Neskutočne ďakujem všetkým ľuďom čo ste tu boli ,neskutočná atmosféra , neskutočný pocit... Najlepšie narodeniny v živote, na toto nezabudnem nikdy."

Dojemný moment prišiel vtedy, keď jej Leoš priniesol kyticu ruží a ľudia začali spievať "Happy Birthday milá Barboro..." Na jednej strane skvelé, na druhej strane je možné, že Barbora zdvidhne kotvy a presťahuje sa do Čiech. Vôbec to nevylučuje, pretože ako sa vyjadrila, "Česko je trošku otvorenejšie".

Anketa
Myslíte si, že kvôli hejterom opustí Barbora Slovensko?
  • 39%
  • 61%