Priaznivci ženskej sily

Soukup Veroniku patrične naštval, lebo sa obul aj do nej a označil ju za hysterickú manželku, ktorá ničí mužovu kariéru. Hoci herečka už má novú lásku, rockera Pepu, chlapov má asi plné zuby. Preto od začiatku obhajovala Danušu Nerudovú. Dokonca sa dala vyfotografovať pred slovenským prezidentským palácom a k fotke pridala komentár, ako by na Pražskom hrade tiež veľmi rada videla ženu.

Žilková obdivuje Nerudovú.
Zdroj: Instagram Danuše Nerudová

Nebola zďaleka jediná z umelcov. Dokonca sa prekvapujúco zhodla s bývalým Agátiným svokrom Davidom Prachařom, ktorý sa v prospech Danuše tiež angažoval, lebo by ju považoval za dôstojnú hlavu štátu. O prínose ženskej sily v politike sa v minulosti vyjadrila aj Aňa Geislerová, ktorá si v rovnomennom filme dokonca zahrala českú prezidentku, a jej sestra Ester za Nerudovú priamo orodovala u svojich followerov.

Podporovala ju aj Marta Kubišová.
Zdroj: Instagram Danuše Nerudová

Danuše mala voličov naprieč celým vekovým celebritným spektrom od mladého speváka Bena Cristovaa cez morálnu ikonu Martu Kubišovú až po rockového nestora Petra Jandu, podľa ktorého to bola „jasná správa“, že Nerudová patrí na Hrad. Bohužiaľ, nevyšlo mu to a blondína skončila na chvoste. Je však viac než pravdepodobné, že jej celebritní voliči sa presunú ku generálovi Pavlovi.

Nerudovej priaznivci sa presunuli zväčša k Pavlovi.
Zdroj: Instagram Danuše Nerudová