V poslednom tanečnom kole šou Let´s Dance venoval Boris svoj tanec lásky dcére Viki. Je pre neho veľkým pokladom a zvlášť si uvedomuje, že o ňu mohol prísť jedného dňa, keď z ničoho nič prestala dýchať a musel ju oživovať. Priblížil web magazínu Eva.

Valábik tesne pred štartom Let's Dance vymenil tanečnú partnerku a trénoval spolu s dcérkou Viktóriou.
Zdroj: instagram Boris Valábik

Diváci boli z dokrútky unesení a začali polemizovať na koho sa dievčatko podobá. Aj otec aj mama sú krásni ľudia, takže mala po kom zdediť pekné črty. Samozrejme, je ešte maličká, takže podoba sa môže zvrtnúť - koho gény zvíťazia, nie je až tak dôležité, hlavne, že je zdravá.

Boris a Lucia sa spoznali na strednej odbornej policajnej škole v Pezinku a brali sa v tichosti v roku 2020 na Nitrianskom hrade. Po obrade bola veselica v jednej z mestských reštaurácií, na ktorej bolo asi 90 hostí, medzi ktorými boli aj hokejoví kamaráti z Nitry a samozrejme aj Majo Gáborík, s ktorým dnes derie parket v tanečnej šou. Honosnosť ich sviatku lásky v deň D teda nechýbala. Je rovnako silná ako Borisova láska k dcérke Viki. Svedčia o tom ich spoločné fotografie, z ktorých srší zamilovanosť.

FOTO VALÁBIKOVEJ ŽENY NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.