Aká je to príjemná úľava pre rodičov, keď svojim malým ratolestiam pustia zábavné videá s Dúhalkou. Známa zabávačka detí a speváčka ich na chvíľu odbremení, aby mohli dočerpať svoju energiu. Animačná služba pre tých najmenších je náročné povolanie, aj keď by sa to na prvý pohľad nemuselo zdať. Barbora Bandlerová, Dúhalka, to zvláda s prehľadom, ale i ona potrebuje svoju oázu pokoja. A Šarm do nej exkluzívne pustila...

Ušli pred ruchom

Príjemné bývanie a domov našla v rodinnom dome v Nitre. Rovnako ako veľká časť populácie, ktorá sa rozhodla pre sťahovanie, boli dôvody jasné. “Teraz sme v tichej lokalite. Sťahovali sme sa z bytu, ktorý bol na hlučnej ulici,” priznala nám Dúhalka s tým, že adresu zmenila pred šiestimi rokmi. Prirodzene, nie sama.

Pohľad do kuchyne.
Pohľad do kuchyne.
Zdroj: Archív Barbory Čičmanovej

“Bývame tu s manželom Pavlom, jeho dcérou Laurou, ktorá je už dospelá a lieta kade tade, ďalej s naším trojročným synom Adamom a so sedemročnom sučkou Dory. Býva sa nám tu veľmi dobre,” prezradila Barbora, ktorú mamičky a oteckovia so svojím potomstvom poznajú vďaka jej účinkovaniu v televízii Jojko, ktorá sa donedávna volala TV RiK. Má tam vlastnú reláciu Sníček a Dúhalka a organizovala aj množstvo detských online koncertov. 

Pokračovanie na nasledujúcej strane.