Brunetka je úspešná na divadelných doskách, ale žiadaná je aj v seriáloch. Pozornosť si získala najmä postavou v seriáli Chlapi neplačú a teraz hviezdi v Oteckoch, kde hrá pobláznenú Sisu. S touto postavou vraj nemá nič spoločné, keďže rodina je u nej na prvom mieste. Aj keď Košičanka má najbližších na východe Slovenska, často sa navštevujú.

Dominika na
 maturitnej
 fotografii.
Dominika na maturitnej fotografii.
Zdroj: Archív D.K.

Rodičia ju chodia podporovať na jej premiéry a trávia spolu aj dovolenky. Herečka chodila dlhé roky s kolegom Lukášom Dózom, no nakoniec ich vzťah krízu nezvládol. Teraz je nezadaná a ako tvrdí, nechá sa prekvapiť, kedy a kto sa jej pripletie do života.

Počas
 predstavení
 v divadlách
 ju menia na
 nepoznanie.
Počas predstavení v divadlách ju menia na nepoznanie.
Zdroj: Archív D.K.

Len v teplákoch

Herečka má pred tridsiatkou a vidieť, že zreje do krásy. Dopraje si dobré jedlo, ktoré sa potom snaží spáliť behom, spoločenským tancom či plávaním. Harmóniu vo svojom vnútri získava vďaka joge. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, Dominika nepatrí k ženám, ktoré trávia hodiny v nákupných centrách.

Ako malé dievčatko.
Ako malé dievčatko.
Zdroj: Archív D.K.

Naopak, neznáša to. Jediné, čo rada nakupuje, je jedlo a drogéria. Do obchodov s oblečením chodí len vtedy, ak niečo súrne potrebuje. Keby bolo na nej, vraj by chodila v teplákoch, mikine a tielku. Vie však, že jej povolanie si žiada aj pekné outfity na rôzne príležitosti, preto si nákup oblečenia uľahčuje, ako sa dá. Naposledy si odkúpila po fotení veci od štylistky a tým zabila dve muchy jednou ranou.