Šok ako obhajoba

Lekár, ktorý sa na pojednávaní objavil, tvrdil, že exmisska bola v zlom stave a v policajnom aute strácala vedomie. Museli ju odviezť do nemocnice na ošetrenie po veľkom šoku, ktorý jej vraj bránil v poskytnutí prvej pomoci zrazenej študentke. To hralo do kariet brunetky.

Nový Čas zverejnením záberov objímajúcej sa podnikateľky a svedka po skončení pojednávania spochybnil vyhlásenie doktora na súde, že s Kralevich nemajú medzi sebou blízke ani iné vzťahy. Obhajca rodiny Linh označil lekárovu výpoveď dokonca za tendenčnú.

Naopak, „kralevichovci“ sa pustili do tvrdej obhajoby, keď trvali na tom, že gymnazistka podľa nich rýchlym krokom vstúpila na vozovku mimo priechodu pre chodcov a so slúchadlami na ušiach. Ďalšia svedkyňa však podľa denníka nevedela presne uviesť, či ich Vietnamka, ktorá po náraze letela vzduchom desať metrov, mala pod hlavou alebo pod krkom.

Štýl nepodceňuje

Podnikateľka bola v júli 2021 pôvodne odsúdená na podmienečný trest odňatia slobody vo výmere dva roky a sedem mesiacov so štvorročným odkladom. Ona aj prokurátor však podali odpor proti trestnému rozkazu, a tak sa kauza stále naťahuje.

Niekdajšia účastníčka súťaže krásy si však napriek nepríjemným problémom potrpí na imidž a aj tentoraz prifrčala na súd od hlavy po päty nastajlovaná do čierneho. S výrazným líčením okolia očí a veľkou sponkou naboku hlavy hrdo vkráčala do budovy.

Svoje sebavedomie podčiarkla luxusnou kabelkou s mohutnou zlatou aplikáciou, ktorá podľa všetkého pochádza z tvorby talianskej značky. Tá má predajňu aj v nákupnom centre na brehu Dunaja a cena tohto kúska sa začína pri päťsto eurách.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.