Len málokto by čakal, že Katarína Koščová pichne do osieho hniezda, v ktorom robia kšefty najväčší influenceri na sociálnych sieťach. Vrátane ich kráľovnej Zuzany Strausz Plačkovej. Speváčka však nemá problém pomenovať veci.

Už v minulosti sa napríklad slovne postavila kotlebovcom za ich míting v Kežmarku, čím si vyslúžila tisícky vulgárnych odkazov od tejto skupiny ľudí. Tentoraz si víťazka prvej šou Slovensko hľadá SuperStar pustila ústa na špacír na tému „zázračný“ kolagén.

Odvodnite sa

Koščovej smietkou v oku je produkt, ktorý má vo svojom portfóliu aj spomínaná Plačková. Tento výrobok má vraj zatočiť s vráskami aj problémovou pleťou, no podľa tvrdení influencerky má toho zvládnuť oveľa viac.

„O chvíľu spúšťame kolagén na odvodnenie. Tak sa prichystajte, aby ste stihli uchmatnúť,“ objavilo sa na sociálnej sieti Plačkovej a Jasminy Alagič Vrbovskej. Rytmusova manželka je totiž takisto „namočená“ do obchodov s produktom, ktorý sa stal hitom. Nečudo, veď kto by netúžil zarobiť svoj prvý milión eur tak, ako sa to pred rokom podarilo aj vďaka predaju takýchto produktov „InstaQueen“ Zuzane?

Sledujte vzdelaných

Mimochodom, dámy si za jednu piksľu pýtajú okolo 35 eur a ich priaznivci ich rozchytajú v priebehu chvíle. Zdá sa, že Koščová, ktorá roky počúvala pripomienky na svoju postavu, je v ich podnikateľskej aktivite zorientovaná.

Zjavne nedrží palce Zuzane ani Jasmine, aj keď to priamo smerom k nim nepovedala. Nahlas však vyriekla, čo si o podobných výrobkoch myslí. „Kamoši, skúste namiesto kupovania kolagénu sledovať ozaj vzdelaných ľudí,“ komentovala natvrdo na sociálnej sieti ich zrejme skvele rozbehnutý biznis.

Šarm kontaktoval manžela a manažéra Koščovej Michala Pivovara s otázkou, aký ohlas tieto slová vyvolali a či Katka mala s dotyčnými dámami „horúcu linku“. Pivovar nám povedal, že speváčka sa k téme už nebude vyjadrovať: „Povedala by vám to isté, čo aj napísala, takže tam nie je žiadny posun. Katka mala skrátka potrebu povedať, čo si myslí, a robí to vždy. Takže platí to, čo sa napísalo.“

Nemá klinický rozbor

Je všetko tak, ako deklarujú prominentné podnikateľky, alebo by mohlo ísť aj o placebo efekt? To obe vylučujú a Alagič speváčke adresovala rázne slová.

„Neviem, či pani Koščová tento negatívny názor smerovala na všetky kolagény alebo konkrétne na ten náš, keďže použila našu fotku. Nemám však vedomosť, že by mala pani Koščová k dispozícii klinický rozbor konkrétne nášho produktu, preto mi je ťažko hodnotiť, prečo sa práve k tomuto nášmu produktu takto vyjadrila,“ uviedla pre Nový Čas Jasmina.

Okrem toho sa Plačková oháňa výsledkami testov, ktoré mali jej produkty podstúpiť. Iný scenár ako ten, že pomáhajú, dámy nepripúšťajú.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.