Juraj Loj (37) žije s partnerkou, herečkou Zuzanou Kanócz (40) v tom najlepšom slova zmysle obyčajný život. Majú tri krásne deti  - syna Lucasa (6), dcérky Izabellu(4) a Leylu (1) a snažia sa čo najviac rozložiť si svoju prácu tak, aby im mohli venovať svoj čas. Starosť o domácnosť je viac na pleciach herečky, ale Juraj sa jej samozrejme snaží pomáhať ako vie.

Počas koronakrízy mal na to naozaj veľký priestor. Vďaka nútenému voľnu sa v ňom však prebudila veľká vášeň, ktorá v ňom drieme celý život.  Herec totiž pôvodne chce študovať maľbu na Vysokej škole výtvarných umení, ale nedostal sa tam. Zvíťazilo teda herectvo. 

Maľovania sa ale nikdy celkom nevzdal, jeho obrazy dokonca majú kolegovia Táňa Pauhofová či Braňo Deák. Juraj zvláda maľbu olejom, akrylom aj ceruzou.

Najnovšie výtvory, ktorými sa pochválil na instagrame, sú dva milé akvarely. "Tak a opäť som s tým začal... Nevyliečiteľná túžba byť maliarom a nie hercom sa opäť vo mne ozvala...," napísal k obrázku, na ktorom je jeho syn.  Za výtvory zožal od fanúšikov pochvalu. "Očividne má zmáknuté obe povolania," napísala jedna z nich. POSÚĎTE SAMI VO OTOGALÉRII.

Anketa
Máte nejakého koníčka, pri ktorom sa odreagujete?
  • 86%
  • 14%