Monika Beňová a Fedor Flašík sú už nejaký ten rok rozvedení a ako to medzi bývalými manželmi býva, zvyčajne nemajú tie najlepšie vzťahy. Zdá sa však, že títo dvaja sa už v živote posunuli aj keď len nedávno vedel jeden druhému parádne "osladiť" život prostredníctvom médií, ale aj sociálnych sietí.

Väčšina konfliktov vznikla v obodbí, kedy Beňová zverejnila, že sa čoskoro stane mamou a Fedor sa neváhal k tejto skutočnosit vyjadriť pre médiá. Exmanželku to mimoriadne nahnevalo. „Ako som už včera písala, v mojom živote je všetko tak, ako má byť. A ja to prežívam nielen s nesmiernym šťastím ale aj s pokorou,“ napísala na sociálnej sieti. Keďže sa jej vôbec nepáčilo, že bývalý manžel komentuje jej tehotenstvo pokračovala: „Jediný komu nie celkom rozumiem, je môj exmanžel, ktorý sa snaží získať kus bulvárnej "slávy" úplne za hranicou solídnosti. Sme rozvedení niekoľko rokov a ešte dlhšie spolu nežijeme, ja jeho život a ani jeho vzťah s partnerkou nekomentujem, naopak, vždy keď potrebuje, vychádzam mu v ústrety. Som totiž toho názoru, že bývalí partneri by si mali zachovať slušnú úroveň komunikácie aj vzhľadom na roky, ktoré spolu prežili. Som zjavne staromódna. Zrejme si niektorí EX potrebujú pofúkať takto vlastné ego alebo sa pripomenúť verejnosti.“

Dnes na pohrebe Jula Viršíka sa však zdalo, že sa veci obrátili k lepšiemu, keďže bývalí manželia sa nielen pozdravili, ale aj zvítali a dokonca pobozkali. Neveríte? Dôkaz nájdete v galérii.

FOTO bozkov Moniky Beňovej a Fedora Flašíka nájdete TU >>>