Dvojica sa pozná od roku 1998, až do prvej polovice roka 2012 však boli len priateľmi. Dôvernými. Práve z tohto obdobia pozná Mila Ashtonove milostné tajomstvá. Vedela vraj aj o tom, že Ashton podviedol svoju ex Demi Moorovú. Vždy ho podporovala a nikdy nesúdila. Vtedy ešte netušila, že ako manželka sa raz na to bude pozerať inak a jeho nevery sa zmenia na jej paranoje.

Každodenné hádky

Už tri roky vyzerajú ako pár, čo sa našiel. Vo februári 2014 sa zasnúbili, v októbri sa im narodila dcéra Wyatt (1) a Mila pyšne vyhlasovala, aká je hrdá matka na materskej. Materstvo povýšila na imidž, začala separovať odpad, kompostovať, kupovať ekologické výrobky... Na sociálnu sieť stále dáva statusy o tom, že jej dieťa musí žiť v lepšom svete, a tak sa chce o to pričiniť aj takýmto spôsobom. Idyla rodiny vyvrcholila, keď sa v júli tohto roka Ashton a Mila vzali.

Neprešli však ani tri mesiace a už sa americké bulvárne plátky hádajú, či má pár krízu. Magazín OK zverejnil informáciu, že už neprejde ani deň, aby sa tí dvaja nepohádali. Problémom je vraj Milina žiarlivosť. Ashtonovi sa dokonca hrabe v mejloch a v mobile a on logicky zúri. Ako môžeme byť spolu, keď mi neveríš, pýtal sa vraj herec a riešenie krízy vidí v druhom dieťati. Na druhej strane Gossipcop, stránka, ktorá vyvracia klebety o prominentoch, tvrdí pravý opak.

Foto: Profimedia.sk

Informácie sú vraj na sto percent falošné a dvojica nikdy nebola spokojnejšia. Fakt však je, že krásna Mila sa od svojho manžela nepohne ani na krok. A o opatrovateľke pre dcéru nechce táto matka na plný úväzok ani počuť. Vraj má pred očami príbeh svojich hollywoodskych kolegov Bena Afflecka a Jennifer Garner, ktorých dlhoročné a navonok pevné manželstvo sa rozsypalo po tom, čo sa v ich domácnosti zjavila sexi opatrovateľka.

Mila si vzala ponaučenie a údajne radšej nebude hrať v žiadnom filme, ako pokúšať osud. Ak by sa mala v rodine mladomanželov predsa len nejaká aupairka objaviť, podľa Mily by to mala byť staršia žena s dlhoročnými opatrovateľskými skúsenosťami. Pri argumentoch, že len zrelá opatrovateľka vie, čo malé dieťa počas matkinej neprítomnosti najviac potrebuje, sa však okolie len usmieva. Mila by nebola ani prvá, ani posledná, ktorú dobehla vlastná minulosť.

Ashtonova ex Demi Moore, ktorá bola jeho manželkou od roku 2005, rozvod odmietala. Hoci koncom roka 2011 ohlásila, že idú od seba, stále dúfala, že keď oboch prejde ponorková choroba, vrátia sa k sebe. Ashton si však pár mesiacov nato začal s Milou a tá sa vzťahu nebránila. Naopak, nepochybne mala zásluhu na tom, že to bol práve herec, kto v decembri 2012 požiadal o rozvod. Takže si za strach z toho, že ju manžel podvádza či podvedie, môže tak trocha aj sama.