Tak ako pán Božský bol sexi bad boy, Aidan Show bol sympatiak, takže nejedna diváčka Sexu v meste sa, podobne ako Carrie, nevedela rozhodnúť, ktorý je príťažlivejší. Z pokračovania seriálu sa však Chris Noth vyautoval sám, keď sa o ňom prevalilo, že patril k sexuálnym násilníkom. Corbettova česť, naopak, neutrpela, a ako vidno zo záberov z nového nakrúcania, ani jeho vzhľad.

Stále sexi

Keď sa objavili správy, že sa nakrúca Ako to bolo ďalej, na večierku sa objavil aj Corbett. V prvej sérii seriálu si však nezahral, iba Chris Noth. Tiež však len v úvodnej časti, kde umrel na infarkt. Plán bol, že sa bude zjavovať v spomienkach SJP, lenže keď sa prevalil škandál a vážne obvinenia zo znásilnení, ktoré spáchal keď bol na vrchole popularity, zo seriálu ho vylúčili.

Aj na Aidana si však museli diváčky počkať. Do druhej série, ktorá sa práve nakrúca. Konečne sa teraz objavil na pľaci. Čo sa medzi ním a Carrie udeje, je zatiaľ tajomstvo. Z jeho návratu má však Sarah Jessica Parker evidentne radosť. Rovnako ako davy jeho ctiteliek, pretože na to, že má po šesťdesiatke nevyzerá ani omylom.