Hrajúca speváčka má nabitý program a po celom svete promuje svoj najnovší počin o klane Gucci. Na Slovensko dorazil tento týždeň. Teda film, nie Gaga. Určite však bude stáť za to.

Pre milovníkov módy a vrážd

 Po úspešnom seriáli The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story sa totiž nielen milovníci módy môžu tešiť na ďalší pravdivý príbeh zo sveta krásnych šiat a voňavých parfumov. Ridley Scott pretlmočil do filmovej reči knižný betsteller House of Gucci o Patrizii Reggiani, oklamanej manželke šéfa talianskeho módneho domu Maurizia Gucciho, vnuka slávneho Guccia Gucciho.

Keď sa vydala do slávneho klanu, len za orchidey vraj utrácala vyše 8 000 libier mesačne. Milovala tiež tematické večierky, na ktorých sa výborne zabávala s iným prominentným manželským párikom, s Kennedyovcami. Nečudo, že sa jej s takýmto životom nechcelo rozlúčiť. Lenže po dvanásťročnom manželstve sa zrazu Maurizio zamiloval a opustil ju pre mladšiu ženu.
Jeho žena to neprehryzla. Pre neverníka si objednala mafiánsku popravu. Objednávateľku však odhalili. Súdny proces sledoval celý svet. Práve tam dostala Patrizia prezývku Čierna vdova. Napriek sympatiám verejnosti ju odsúdili na 29 rokov natvrdo. Napokon si odsedela „iba“ 18 rokov.

Hviezdne obsadenie

Vo filme ju hrá Lady Gaga. Nie je však jediná hviezda snímky. Po jej boku sa objaví Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino, Salma Hayek. Už teraz sa tipuje, že sa príbeh Gucciovského klanu určite bude uchádzať aj o nejakú tú oscarovú sošku.