Komička prešla poriadnou náložou životných zlomov, ktoré ju už veľmi skoro naučili, že spoliehať sa nedá ani na najbližších. Ťažké detstvo ani rozvod v mladom veku ju však nepripravili o životnú energiu. Našla v sebe silu a ukázala Slovensku zmysel pre humor, ktorý je úprimný, miestami drsný a rozhodne zábavný. Má úspechy v pracovnej sfére a konečne prežíva spokojné obdobie aj v súkromí.

Začneme aktuálnou otázkou. Aké boli zásnuby?

Musím povedať, že ženu to až zaskočí, aké to vie byť príjemné, keď muž kľačí na tom kolene. Treba si to užiť, lebo je to asi prvý - aj poslednýkrát, ak ho ešte nedonútite, aby vám zaviazal šnúrky, keď budete tehotná. Takže ja si to vždy užívam, keď muži kľačia.

Čerstvo zasnúbená Simona Salátová.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CgAKSObKvRG/

Teo zásnuby spomenul na jednom zo svojich standupov. Že vlastne to nebola až taká romantika, lebo od vás prišla výčitka, kde je sľúbená fotka... Je to tak, alebo to zveličil?

Je to pravda. Sľúbil mi fotku, preto ma otočil smerom k moru, no nakoniec mi fotku nespravil, takže to som bola trošku sklamaná. Ale musím povedať, že prsteň to zahojil. (Smiech.)

Už padol aj termín svadby alebo zatiaľ nechávate plynúť sľubné obdobie zásnub?

Veľmi by sme chceli, aby sa to podarilo o rok, ale nechávame dvere otvorené, lebo život často pripraví situácie, na ktoré nie sme nachystaní, a chceme byť pripravení aj na neočakávané veci.

A keď svadba, tak komornejšia alebo veľká?

Náš sen je väčšia svadba.

Pokračovanie rozhovoru na ďalšej strane >>>