Tmavovlasá sexica si na Kollárove pomery dosť dlho žívala titul oficiálnej partnerky a privilégium mať s ním až dve deti. Napokon oň prišla. Možno dobrovoľne. Určite jej nebolo príjemné dozvedať sa stále o nových ženách v jeho živote, ktoré oplodňoval ako na bežiacom páse.
Muselo to byť ponižujúce, nečudo, že o publicitu stratila záujem a zo stránok médií sa celkom vytratila. Teraz sa však Andrea Heringhová (41) zase objavila na scéne a stálo to za to!
Dráždila turistov
Na štyridsiatničke rozhodne nie je vidno, že má až tri deti. Syn Nick, ktorého má s nitrianskym podnikateľom Gabrielom Heringhom má už dokonca osemnásť. Brunetka si užívala leto v luxuse na Capri. Pri pohľade na jej postavu v sivých šatách, ktoré zdôrazňovali bradavky, nejednému turistovi padla sánka!