"Je škoda, že sme sa s Karlom takto neskoro stretli, možno by sme si ešte niekedy zahrali spolu," povedala Šarmu Kamila Magálová minulý rok po premiére česko - slovenskej rozprávky Keď draka bolí hlava. Vo filme si zahrali s Karlom Gottom manželský kráľovský pár. To, že sa spevák postavil pred kameru, má vlastne na svedomí jeho staršia dcéra Charlottka (13). Pôvodne mala naspievať do filmu s otcom len pesničku. Potom však poprosila režiséra Dušana Rapoša, či by si jej otec nemohol v rozprávke aj zahrať a on súhlasil. A spevákovi neponúkol len drobnú rolu, ale hneď jednu z hlavných.

 Pre Kamilu Magálovú to bola skvelá skúsenosť, za ktorú je vďačná. Nebola totiž len jeho filmovou partnerkou, ale naspievali spolu v štúdiu Michala Davida k rozprávke aj duet o láske. Priznala, že mala trému. "S Karlom sme si predtým len párkrát podali ruky na spoločenských akciách," zaspomínala si. Napokon všetko dobre dopadlo a od oboch muzikantov dostala pochvalu. Karlovi Gottovi povedala, že mala po vypočutí dueta zimomriavky. "To je moc dobře," zareagoval.

Obľúbená pesnička

Ako ju zasiahol jeho odchod? "Povedalo sa o ňom vlastne už všetko, takže ja sa budem opakovať, ale dôležité je pre mňa šťastie, že som tohto veľkého "človeka" spoznala osobne a mne ako umelcovi len potvrdil, že takí velikáni, ako bol on, sú tí najskromnejší a najpokornejší. Taký bol Gott a som vďačná osudu, že som s ním, i keď už ťažko chorým, mohla spolupracovať na rozprávke a navyše nahrať krásny duet!" povedala Šarmu herečka.

"Zostane v mojich spomienkach navždy, aj s jeho obrovským zmyslom pre humor, ktorý ho neprechádzal ani v chorobe. A teraz si idem pustiť jednu z mojich najmilších Karolových pesničiek, "Když muž se ženou snídá"!," dodala.

V duete s Karlom Gottom spieva herečka o večnej láske medzi mužom a ženou, o vzájomnej podpore dvoch ľúbiacich sa ľudí.

Anketa
Páči sa vám pesnička Když muž se ženou snídá?
  • 97%
  • 3%
  • 0%