Dcéru Cigánskych diablov si ešte stále veľa ľudí pamätá ako rozkošné dievčatko. To už nie je pravdou, kedže Vanessa (20) je už dospelá, a to nielen na papieri, ale je to výrazne vidieť aj na jej vzhľade. Prispel k tomu asi aj fakt, že Vanessa sa už roky pohybuje medzi dospelými a má za sebou aj pracovné ponuky, o ktorých mnohé absolventky umeleckých škôl len snívajú.

Talentovaná Vanessa Šarköziová okúsila aj mólo.
Zdroj: gt

V týchto dňoch mladá huslistka oslávila už neuveriteľných dvadsať rokov. Na svojom Instagrame sa pochválila krásnou fotku a nezabudla pri nej spomenúť, že ako si predstavovala deň okrúhlych narodenín, nebyť domácej karantény. Zmierila sa však s tým, že jej plánom je koniec.

Mladá umelkyňa sa na svoje dvadsiate narodeniny pochválila týmto záberom. Veľká oslava jej nevyšla.
Zdroj: Instagram

,,Tak a prišiel ten deň, od kedy oficiálne strácam svoj titul tínedžerky. Pocitovo číslo 18 vo mne nevyvovávalo obzvlášť pocit "dospelosti", avšak 20 už pomerne áno. Na 20-tku som sa velmi tešila a dúfala som, že to poriadne oslávim, osud však rozhodol inak. Dôležité však je, že sme všetci zdraví, celá rodina, i moji známi a na ničom inom momentálne nezáleží" skonštatovala krásna Vanessa.