Raper (38) a aktuálny kouč speváckej šou vyjadruje svoje názory a emócie nielen prostredníctvom svojej hudby, ale aj tým, ako vyzerá jeho telo. Na koži má vytetované dôležité okamihy svojho života. Na začiatku kariéry to bol nenápadný chlapec s modrými očami a dnes je jeho telo samá kerka. Nie sú to však bezvýznamné ornamenty – spevák nám opísal, čo alebo kto si to zaslúžil.

Helena Vondráčková o dramatickom rozvode svojej netere: Slová, ktoré tnú do živého

Na boku ma vytetované meno mami, ktorá mu už umrela.
Zdroj: Archív

Mami, púšťam ťa

Na spánku ma Kali vytetované slovo Nelka. Všetci tak volali jeho mamu. Dlho sa s jej ťažkým odchodom nevedel zmieriť. „Až po dlhom čase, čo nebola medzi nami, som jej napísal pesničku – Púšťam ťa. Keď umierala na rakovinu, bolo to neskutočne ťažké obdobie. Ale teraz už viem o tom hovoriť normálne – patrí to k životu a treba to akceptovať, treba to zobrať a človeka pustiť. Nikdy sa s tým nevyrovnáte, ale čas a šťastie, ktoré vám do života prichádza, zahoja rany,“ hovorí čerstvý otecko. Na záver aj zavtipkuje: „K tetovaniu Nelka dám už len dvojku a to už tam bude aj dcérka.“

Ľutuje?

„Pamätám si, ako som tatérovi, keď mi kreslil obrázok na nohu, len tak povedal, nech mi dá aj niečo na tvár. Rozhodol sa pre slzu a krížik. Je to blízko Nelky, tak asi preto. Viem, že to pôsobí smutne…. A viete čo? Dám si to preč,“ povedal Kali. Po chvíľke však so smiechom dodal: „Nie, nie, iba žartujem!“

Na druhej strane má vytetovaný výkričník a číslo päť.
Zdroj: Archív

Sprevádza ma

Na pravej strane tváre má vytetovanú päťku. „Toto číslo ma v mojom živote veľakrát sprevádzalo a mám ho veľmi rád,“ vysvetľuje.

Žiadna lebka

Mnoho ľudí si myslí, že na krku má vytetovanú lebku. Omyl. „Je to smejúca sa opica. Znamená to, že hrdlo a hrtan mi spôsobujú radosť. Som skrátka šťastný, že mi bolo dopriate živiť sa spevom,“ vysvetľuje Kali, ktorý trhá rekordy na Youtube.

Rok narodenia.
Zdroj: Archív

Namiesto občianky

Tu mám svoj rok narodenia. Viete, ak by som stratil občiansky preukaz...“

Prelomová

Výkričník je symbolom prelomovej pesničky. „Pieseň s názvom Nikto, ktorá bola v jednom mojom dôležitom období prelomová. A v názve je i nahradené výkričníkom, tak preto.“

Na nohe má sovu.
Zdroj: Instagram

Dve v jednom

Spevák má na tele aj niekoľko zvierat. Vlka či sovu prepojenú s lebkou na ľavom lýtku.

Kali sa stal otcom.
Zdroj: Instagram

A kde je snúbenica?

Kali je dva roky šťastný po boku tmavovlásky Alice, ktorá mu v polovici februára porodila dcérku Kornéliu. Meno vybral spevák, ale rešpektoval by, ak by s tým Alica nesúhlasila. „Moja mamka sa volala Kornélia, ale všetci ju volali Nela. Povedal som, že by som veľmi chcel aj pre malú také meno a Alica súhlasila. „Páči sa mi to meno, nemala som výhrady. Ešte sme ani neboli tehotní, ani sme nevedeli, či raz budeme čakať dievčatko, ale Nelka bola istá,“ vraví Alica.

Dvojica sa zoznámila vďaka speváčke Tine. „Ja som bol nezadaný. Dosť často som v tom období bol s Tinou v kontakte a ona chodila k mojej Alicke na nechty. Tina si povedala, že by sme mohli byť zaujímavý pár a zoznámila nás. Obaja radi jeme, tak sme chodili stále niekam do reštaurácie večerať a ani som sa nenazdal a už máme dcérku.“ Spevák mal pôvodne v pláne dať si vytetovať Alicu aj s malou, ale postupne ho prestalo baviť chodiť do tetovacích štúdií. „Mám ešte niečo rozrobené, ale ani sa mi to nechce dokončiť. Čím dlhšie som s Alicou, tak už sa nejak nehrniem do tetovania a nemám už ani čas, nechce sa mi riešiť to hojenie. Myslím, že už dva roky som sa nedal tetovať,“ tvrdí raper.