Odnepamäti spolu fungovali v rádiu a išlo im to aj na televíznej obrazovke.

Reč je o moderátoroch Marcelovi Forgáčovi a Milanovi Juniorovi Zimnýkovalovi. No kým v pracovnej sfére si nemali na čo sťažovať, v súkromí si odkrúcajú diametrálne odlišné životné príbehy.

 

Forgáč nedávno priznal, že v manželstve im to už 15 mesiacov škrípe a so ženou žijú oddelene. Náročnú situáciu zvládajú vďaka nádejí, že sa to ešte snáď nejako urovná. Veď rozvodové papiere ani nie sú na stole.

Junior to má inak 

Naopak, Marcelov parťák Junior to má za vlastným prahom inak. A dal to patrične najavo na sociálnej sieti. "9. jún 2012 je deň, ktorý zmenil všetko a nič," napísal Milan na instagrame a v dalších riadkoch vysvetlil.

"Všetko v hitparáde šťastia môjho života, nič v tom, ako ľúbim svoju manželku. A aj keď sa to môže zdať, že byť spolu je v dnešnej dobe frajerina, pre mňa je to tá prirodzenejšia vec v mojom živote a zároveň ta najlepšia, čo som urobil," povedal Junior v deň deviateho výročia svojej svadby.

Nuž, pre Marcela sa tieto riadky o kamarátovom šťastí, hoc mu ho aj dopraje, vzhľadom na turbulenciu vo vlastnom vzťahu čítajú so stiahnutým hrdlom.