Minulý týždeň očarila oscarová herečka Paríž. Neprišla sem však nakrúcať žiadnu filmovú novinku, fotila novú reklamnú kampaň.

Očarila nohami

Na prvý pohľad to síce vyzerá, že hviezdy je všade plno, lebo stále patrí k najpopulárnejším celebritám na svete, v skutočnosti si však tento status udržiava hlavne vďaka reklame. Veď poslednú filmovú premiéru mala v roku 2018! V dráme Ben je späť stvárnila utrápenú matku dospelého syna, takže predviesť mohla viac dramatický talent než žiarivú krásu, ktorá nehasne ani po päťdesiatke. Tú môže naplno ukázať v reklame. Naposledy si rolu modelky užila v Paríži a bolo to veľkolepé.

Parížske médiá sa jej zjavom nadchýnali, už keď z hotela vyšla na ulicu a smerovala k Seine, kde sa točilo. Módne editorky oceňovali jej rafinovaný čierny model, kde skombinovala strieme pánske sáčko s pompéznou sukňou, pričom predný diel rafinovane odhaľoval jej perfektné nekonečné nohy, ktoré opticky neskrátili ani členkové topánky, ktoré si naozaj nemôže dovoliť každá žena. Je jasné, prečo herečka fotí aj pančuchovú módu.

Titanic na Seine

Tentoraz však nešlo o nohy, ale o novú kozmetickú kampaň pre Lancôme, ktorý má Julia ako svoju vlajkovú loď už roky. Možno preto sa nakrúcalo na rieke. Herečka sa plavila po Seine na bielej jachte a posádku tvoril tím vizážistov, kaderníkov, štylistov či fúkačov okvetných lístkov. Na prove vyzerala chvíľami ako Kate Winslet na Titanicu.

Z čiernych šiat sa herečka na lodi prezliekla do bielej jagavej róby posiatej kamienkami a flitrami, bola obklopená kúdolmi pary a padali na ňu lístky kvetín, pravdepodobne teda išlo o reklamu na nový parfum. Koniec koncov kolekciou La Vie Est Belle omámila nielen mužov, ale nadchla aj milióny žien, ktoré veria, že vďaka JEJ vôni, získajú aj JEJ príťažlivosť.

S Clooneym na Bali

Na lepšie časy sa však blýska aj jej filmovým ctiteľom. Julia konečne nakrúca a budúci rok by mala mať premiéru romantická komédia Lístok do raja. Pripravuje ju režisér Ol Parker, ktorý režíroval napríklad pokračovanie filmového muzikálu Mamma Mia! Tentoraz neposlal hercov do Grécka, ale na Bali, kde, mimochodom, Roberts už jeden filmový hit nakrútila: Jedz, modli sa a miluj. Tentoraz sa sem vyberie so svojím exmanželom vystopovať svoju dospelú dcéru, aby neurobila rovnakú chybu ako oni pred 25 rokmi. Snímka je vopred odsúdená na divácky úspech, lebo manžela hrá jej veľký kamarát a miláčik žien George Clooney. Medzi nimi však románik na pľaci nehrozí. Clooney sa podľa niektorých zdrojov teší na ďalší prírastok v rodine a Julia v lete pripomenula, že je to už 19 rokov, čo je šťastná po boku svojho muža.