Jiřina Bohdalová je chodiaci dôkaz, že vek je len číslo. Oslávila už osemdesiate piate narodeniny, no šarmu a koketérie má na rozdávanie. Určite jej preto nehrozí to, čo trápi mnohé oveľa mladšie ženy - osamelosť.

Nerobia s tým tajnosti: Alena Mihulová prišla na Českého leva v spoločnosti dcéry a jej milenky

Závidíte?

Nedávno herečka prezradila, s kým chodí pravidelne na dovolenku. Raz do roka sa vraj vyberie do zahraničia hneď s dvomi mužmi naraz. Ich spoločnosť by nevymenila za nič na svete.  Ktorí muži sú pre dva razy rozvedenú herečku takí dôležití? 
Sú to jej vnuci, deti Bohdalovej dcéry Simony Stašovej. Samozrejme, každá babka vraví, že vnúčatá sú mužmi jej života. Ale ruku na srdce, s ktorou babkou chodia jej dospelí vnuci na dovolenku? Bez donútenia a radi? Vojtěch s Markom so sebou dokonca neberú ani mamu alebo frajerky. Vraj si s vtipnou babičkou skvele vystačia. Jedno im však pani Jiřina vyčíta - že ju ešte nespravili prababkou.

FOTO Prekvapili: S kým a ako nahodené prišli na OTO 2016 tváre šoubiznisu?

Milionár ako garde

Herečke nechýbala mužská spoločnosť ani na nedávnom odovzdávaní filmových cien Český lev. Tam si však nevzala vnukov ale priateľa. Milionár Ľubomír Focko  (62) je úspešný slovenský podnikateľ, ktorý žije v Prahe a po boku  Jiřiny Bohdalovej sa objavuje už mnoho rokov.  Na Levoch sa výborne sa zabávali a hoci pani Jiřinu tento rok v žiadnej kategórii nenominovali, jedno ocenenie by si predsa len zaslúžila –  držiteľky najkratšej sukne večera. A veľmi pekných nôh.

Bude vás zaujímať