Vystúpenie Dary Rolins(50) spolu s jej dcérou Laurou (14) patrilo k tým najdojímavejším na koncerte k jej jubileu. Lola svojej mame rozhodne hanbu neurobila, ale ani nečudo, veď sa narodila do hudobníckej rodiny. To, že jej mama spieva od detských rokov, vie každý, ale aj jej tatko Matěj Homola (49) má čo povedať v muzike. Roky pôsobí v kapele Wohnout.

Lola svoje vystúpenie pred vypredanou O2 arénou zvládla s prehľadom. „Dobré bolo, že som ju nemusela prehovárať. Žiadny kŕč od ambicióznej mamičky, od môjho nápadu k samotnej realizácii išlo preto o hladký priebeh. Niekoľkokrát bola so mnou v štúdiu, keď si to skúšala pred mikrofónom. Ono je totiž niečo iné pobrukovať si v aute, a potom spievať na veľkom javisku," priblížila pre Blesk.cz šťastná speváčka.

Lole to na koncerte Dary Rolis seklo, pozrite FOTO!

No Darina dcéra dokáže mať triezvy úsudok na vec: „Aj ona priznala, že jej to došlo už v štúdiu, že to zase taká sranda nebude. A stáť potom pred vypredanou O2 arénou je ďalší level. Chce to veľa vnútorného pokoja a odvahy. To môžem potvrdiť aj ja. A preto som na ňu veľmi pyšná,“ spokojne skonštatovala Dara Rolins.

 

Bude z Loly speváčka? Jej odpoveď vás dostane! Čítajte! >>