Rastie ako z vody

Keď sme Adelu pred pár mesiacmi poprosili o rozhovor, odložila ho na inokedy s vysvetlením, že veľa vecí nestíha. „Po uspatí bábätka sadám k notebooku a unavená urobím tridsať percent toho, čo som chcela,“ pousmiala sa moderátorka. Chlapček rastie ako z vody a to si už vyžaduje nový prístup.

V perinke sa dávno nemrví a hoci ho hrdí rodičia ešte priamo neukázali verejnosti, keďže sú viazaní adopčnými podmienkami, je zrejmé, že je to poriadne živé dieťa. Vinczeová nedávno na sociálnej sieti zdieľala záber zo Slovenskej národnej galérie, no viac ako umelecké diela zaujala rúčka, ktorá trčala spoza jej stehna.

Adela teda ukázala viac, ako pôvodne chcela, a hoci tváričku chlapčeka neodhalila, je jasné, že už sám stojí i chodí. Na druhej strane, ani jeden z rodičov nežije s dieťatkom vo vzduchoprázdne a nie je hermeticky uzavreté pred svetom v renovovaných priestoroch bytu.

Vinczeovci žijú bežný život, pohybujú sa naprieč Slovenskom a stretávanie sa s cudzími ľuďmi povýšili na vyššiu úroveň. Treba dodať, že vzhľadom na okolnosti to bolo nevyhnutné.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.