Temperamentná moderátorka Jasmina (30) je tiež v tých dňoch doma. Nemá sa však na čo sťažovať, kedže má pri sebe milovaného manžela Patrika Rytmusa Vrboského (43) a ich spoločného syna Sanela. Nezabúda však, ani na fanúšikov na sociálnych sieťach a venuje im určitý čas zo svojho dňa.

Jasmina dala raperovi vysnívaného syna Sanela.
Jasmina dala raperovi vysnívaného syna Sanela.
Zdroj: Instagram.com/jasmina alagic vrbovska

Dôkaz, že je to ten pravý!

V týchto dňoch im čoraz viac ponúka, aby sa jej pýtali, čo ich o jej živote zaujíma. Nechýbajú otázky o jej tehotenstve, kozmetike a produktoch, ktoré používa a iné. A aj keď už prešiel takmer rok a pól od ich zásnub, mnohých zaujíma, že ako vedela po tak krátkom čase, že je to ten správny a pravý muž.

Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Vrbovská Alagič v ich veľký deň.
Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Vrbovská Alagič v ich veľký deň.
Zdroj: archív NMH

,,Toto je veľmi častá otázka a mne sa na ňu odpovedá najľahšie na svete: to proste cítiš. Neviem ako to opísať, ale skrátka od začiatku ti je tak inak, zvlášne, krásne blízky ako všetci doteraz. Mať kamaráta, milenca, učiteľa, rozosmievača, ochrancu a milión ďalších ľudí v jednom človeku je neuveriteľne zložité. Ale ak to v ňom nájdeš, všetky charaktery, ktoré potrebuješ, vtedy si ho vezmi za muža" odporúčala Jasmina recept na to, ako sa rozhodnúť, že je to on, ten pravý.