Poznáme ho ako výrazného porotcu zo šou Česko Slovensko má talent, ktorý s nevôľou prevracia oči pri pohľade na kúzelníkov a kárované košele.

Jaro Slávik prerazil ako producent a aktuálne si ide urobiť profesijnú radosť. Kývol na spoluprácu s internetovou televíziou, kde sa v rámci nového projektu pozrie na spoločenské dianie.Jeho štipľavé komentáre sú známe z TV JOJ, kde s ním počítajú aj v ďalšej sérii talentovej šou. Slávik napriek tomu na rovinu hovorí, že nie je typická šoubiznisová postavička. A skôr sa drží bokom.

Mýlim sa, ak mám pocit, že ste súčasťou šoubiznisu, ale zároveň s ním akoby nechcete nič mať? 

Dobrá otázka. Som rád, že som súčasťou zábavného a kreatívneho priemyslu. Ale nie som asi taký prototyp sociálnosieťovej všade sa vyskytujúcej šoubiznisovej postavičky.

Mám rád svoj priestor a už nie som taký mladý, aby som mal pocit, že mám vo všetkom pravdu a musel ju aj nahlas vytrubovať do sveta. Mnohé o verejnom spoločenskom živote som sa nestihol naučiť a asi sa to už ani nedoučím. 

Možno je to tým, že producenti nie sú kamaráti so všetkými a musia si udržiavať odstup. Hovorí sa o nich, že bývajú odmeraní a vás týmto prívlastkom aj častujú. Ste teda odmeraný a nie kamarát s každým?

Prekvapujete. Myslím, že práve naopak – producenti musia budiť dôveru u všetkých tých ľudí, ktorí sa zúčastňujú na ich projektoch – od výkonných umelcov po technické profesie.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.