Moderátorka strávila rok v Amerike po boku manžela, ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka, ktorý predsedal 72. valnému zhromaždeniu OSN. Netajila, že život v medzinárodnej komunite ľudí, ku ktorým sa bežný smrteľník nedostane, bol pre ňu obohacujúci. „Manželova pozícia v New Yorku mi priniesla toľko zaujímavých stretnutí, že je to zážitok na celý život. Stretávať ľudí, ktorí formujú svetovú politiku, môcť odhaľovať ľudskú tvár, ktorá sa skrýva za tou oficiálnou, je pre mňa fascinujúce,“ povedala pred časom Šarmu.

Rozhľadení a priateľskí

A nie vždy to boli len politici. Spriatelili sa napríklad aj s Michelle Yeah, prvou ázijskou Bond girl, ktorá je veľmi populárna. Jej partnerom je bývalý šéf Ferrari Jean Todt. Počas víkendu jej naskytla príležitosť stráviť celé dve hodiny s hviezdnym párom, hollywoodskym hercom Michaelom Douglasom (74) a jeho manželkou Catherine Zeta-Jones (48). A nemusela ani do USA! Herci totiž zavítali na niekoľkodňovú súkromnú návštevu Slovenska a v nedeľu sa stretli aj s Lajčákovcami. Lajčák sa v New Yorku pred rokom stretol s Douglasom, ktorý je mierovým veľvyslancom OSN, a teraz mohli v rozhovore pokračovať. Zeta-Jones je zasa aktívna v ochrane práv detí. 

„Obaja sú pre mňa potvrdením toho, že ozajstné hviezdy majú v sebe veľkú pokoru. Milí, srdeční, bezprostrední, prirodzení a mimoriadne rozhľadení. Som veľmi vďačná za úžasný zážitok,“ povedala Šarmu ministrova manželka, ktorá, treba povedať, zatienila svojím výzorom o štyri roky mladšiu hollywoodsku divu. FOTO vo fotogalérii.

Douglas a Zeta-Jones vraj na Slovensku najviac ocenili pocit bezpečia a pokoja. Je to zrejme pravda, pretože v sobotu zastihol Šarm Catherine, ako sa pomaly v sprievode niekoľkých mužov korzuje po Hviezdoslavovom námestí. Nikto si ju nevšimol…

5.8.2019