Jana Lieskovská sa objavila v markizáckych seriáloch Druhý dych či Chlapi neplačú. Z obrazoviek potom ale zmizla a viac ju bolo vídať v divadle Nová scéna v predstaveniach Mata Hari, Mačky, Boyband, Charlieho teta, Obchod na korze či Sluha dvoch šéfov. Herečka mala niekoľko vzťahov, ale žiaden sa neskončil happyendom pred oltárom. Denník PLUS JEDEN DEŇ ale prišiel so správou, že konečne našla toho pravého.

Janka Lieskovská sa vydala za známeho Čecha, Roberta Balzara (60). Obaja to oznámili na svojich facebookových profiloch.

Robert Balzar je popredný český jazzový kontrabasista a hudobný skladateľ, ktorý má z predchádzajúceho vzťahu dcéru a syna.

Keď sa Jany Lieskovskej Šarm dávnejšie opýtal, či by raz chcela mať svadbu alebo patrí k tým, ktorí "nepotrebujú papier", odpovedala: "Chcela by som raz mať muža a svoju rodinu. A klasickú, nie veľkú svadbu, iba so svojimi najbližšími. Na druhej strane, neodsudzujem ľudí, ktorí nepotrebujú ísť pred oltár."

Láska je pre ňu veľmi dôležitá. "Myslím, že každý človek potrebuje mať pri sebe niekoho, kto ho dobre pozná, pri kom nemusí nič hrať, kto mu dáva pocit istoty... Netýka sa to len partnera, ale aj rodiny a vzťahov. Potrebujem cítiť, že ľuďom okolo mňa na mne záleží, že môžem vnímať ich lásku a porozumenie," dodala.